Kdo tento larp pořádá

Timiren

"Ta, co za to může."

Ráda tvoří možné i nemožné a někdy trochu píše, hrabe se v hlíně, hraje videohry, baví se mezinárodními larpy a teď i e-larpy.

Narhea

"Ta, co skrývá netušené znalosti."

Věnuje se japonským bojovým uměním, vyšívání nebo jiným formám motání provázku a láskyplně pečuje o psa jménem Kerberos, který má zatím jenom jednu hlavu, ale blbostí v ní vymyslí za tři.

Organizátor a hráč larpů, šermuji, hledám kešky, hraji na saxofon, jsem workoholik, otec od rodiny, a spoustu dalších věcí. Nějvětším koníčkem jsou larpy, kterými se zabývá již skoro 20 let, a fyzika a věda či fantastická věda.-larpy.

Mealtiner

"Ten, co to umí s webem."

Pomáhá, s čím je potřeba. Udržet v chodu Moravian Larp, larpovou kostymérnu, zorganizovat nějaké larpy, bazárky, akce pro útulky, nebo… konferenci bohů 🙂 Když nedělá nic z toho, tak čte, šije, nebo je venku se psem jménem Antonín.

Kalmiel

"Ta se skvělými nápady."

Katja

"Ta, co to umí s Discordem."

Geek a nadšenec do historie, který se snaží mimo svoje koníčky ještě dostudovat a ze všeho nejraději tráví čas u koní nebo na akcích. Šije, střílí z luku, provádí na zámku, hraje na banjo a jednou chce procestovat Evropu na koni.

Geil

"Ta, co do všeho správně kecá."

Krade děti ideálně 13-18 let, baví ji dobrá společnost, dobré jídlo a knihy v jakémkoliv množství… jo a larpy 🙂

Akce se pořádá pod záštitou MoL

Moravian LARP, z. s. je zájmový spolek, s cílem vytvořit na Moravě organizaci, která bude schopna poskytnout veškerou možnou pomoc při organizaci. Tato pomoc představuje nejen vytvoření materiálního zázemí, ale i pomoc se samotnou organizací.

V tom divném roce 2020, kdy se lidé moc nepotkávají jsme se sešli po webu (členové i nečlenové MoL) ze všech koutů ČR a dohodli se na spolupráci při vytváření e-larpů.